Scroll to top

Výstavní expozice

#Výstavní expozice

CREEYA

je oblíbený a impozantní výstavní systém. Tvoří ho rám ze slitiny hliníku a speciální textilie, která díky technologii sublimačního tisku reálně vyjádří jakýkoliv design ve fotokvalitě. Díky inovativnímu zamykacímu mechanismu je systém ideální pro malé i velké expozice. Snadno se instaluje i rekonfiguruje v různých velikostech. Na jeho sestavení není potřeba žádného nářadí. CREEYA Vám vytvoří atraktivní prostředí a zvýrazní image Vaší společnosti. Kontaktujte nás a požádejte o bezplatný 3D design!

PRESTIGE

je symbolem kvalitní švýcarské technologie a je považován za nejkvalitnější svého druhu. Jde o jedinečné modulární řešení s harmonickým panoramatickým efektem a prvotřídní grafikou. Vyváženost nenarušuje žádná viditelná část hliníkové konstrukce. EXPO Prestige je opakovaně použitelný výstavní systém s finanční návratností v krátkém časovém horizontu. Proto je určen hlavně pro společnosti, které se prezentují na více výstavách během roku bez ohledu na velikost jednotlivých prezentací.

LUMINOR

je kvalitní stěnový svítící systém s jednoduchou montáží. Je dodávaný s namontovanými výkonnými LED moduly a napájecími zdroji, které zabezpečují rovnoměrné difusní osvětlení po celé ploše. Kvalitní grafický design na backlit panelech, (výška až do 240 cm) dodá prostoru jedinečnou a kouzelnou atmosféru. Neváhejte a požádejte o bezplatný 3D design!

FLEX-display

Látkový elegantní systém nabízející nadstavbu klasickému roll-upu. Nádherně provedený design z broušeného hliníku skvěle doplní řešení plochy. Panel dosahuje šířku až do 200 cm a výšku do 250 cm. K jeho nesporným výhodám patří vysoká kvalita sublimačního tisku s dokonalým grafickým zobrazením. Proto se často používá i jako samostatná fotostěna. Flex-display je možné snadno umístnit na zeď, do výlohy, zavěsit ze stropu atd. Rychlé sestavení, nastavitelná výška, spojování více panelů do jednoho celku a ultra nízká hmotnost - to je správná kombinace pro upoutání pozornosti kdykoliv je potřeba. Možnost výměny textilního potisku za jiný dělá ze systému Flex-display ideální prezentační prvek.

#Outdoor

OUTDOOR

Doplňky nabízíme k prodeji i pronájmu.

#Služby

PROHLÉDNĚTE SI také naše další služby

Firemní dárky

Firemní dárky

Realizujeme reklamní předměty a výstavní expozice. Zaměřujeme se na individuální řešení šité na míru dle potřeby a možností zákazníka. K výběru jsou skladové položky a také výroba na zakázku.

Kreativa

Kreativa

Zpracováváme grafiku od potisku propisky, reklamního textilu až po celkovou novou identitu zákazníka. Navrhneme logo, webové stránky, vizitky a další tiskoviny, firemní dárky, potisk aut atd.

Výroba

Výroba

Zajišťujeme potisk textilu v Česku i v zahraničí, i menší zákazníky z regionu.Jsme držiteli Sociálního auditu, který zajišťuje dodržování všech zákonných i morálních zásad v naší společnosti

Podporujeme

nadacni_fond_emil_sirka
emil_open
emilova_sportovniZS_sirka