Scroll to top

Výroba

Zajišťujeme potisk textilu v Česku i v zahraničí, i menší zákazníky z regionu. Jsme držiteli Sociálního auditu, který zajišťuje dodržování všech zákonných i morálních zásad v naší společnosti.
Proto tiskneme i pro velké nadnárodní společnosti, které tento audit přímo vyžadují.

Textil s potiskem z naší výroby se uplatňuje u řady velkých i malých společností.

CO NÁS odlišuje od ostatních:

  • Dokonale zvládnutá technologie sítotisku spolu se zkušeným týmem tiskařů, který zvládne i opravdu velké zakázky ve špičkové kvalitě a v krátkém čase.

  • Nabízíme kvalitní potisk textilu od několika kusů po desetitisícové série včetně speciálních tisků a efektů. To vše za férovou cenu, v maximální kvalitě a v krátkém čase.

  • Stavíme na kvalitě, spolehlivosti a individuálním přístupu ke klientům.

TECHNOLOGIE potisku:

Tampontisk

Tampontiskem se potiskují v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Technologie je vhodná zejména pro rozměrově menší předměty. Jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, klíčenky a jiné.

Potisk skla, keramiky, porcelánu - přímý tisk

Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Nejčastěji se používá pro potisk hrnků, popelníků, skleniček atd.

Gravírování laserem

Laser neboli gravírování laserem je speciální technologie, která využívá laserového paprsku pro gravírování kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou.

Výšivka

Strojní výšivkou je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky, např. ručníky, tašky, čepice, trička, bundy, atd.

Pískování

Tuto potiskovou technologii lze používat na reklamní předměty ze skla a kovů. Je vhodná pro označování sklenic, plaket, nerezových butylek, hrnečků a dalších skleněných a kovových předmětů.

Ražba

Pro realizaci potisku touto technologií je potřeba vyrobit raznici z tepelně dobře vodivého materiálu ve tvaru motivu loga. Proto se používají se raznice z mosazi.

PROHLÉDNĚTE SI také naše další služby

Firemní dárky

Firemní dárky

Realizujeme reklamní předměty a výstavní expozice. Zaměřujeme se na individuální řešení šité na míru dle potřeby a možností zákazníka. K výběru jsou skladové položky a také výroba na zakázku.

Výstavní expozice

Výstavní expozice

Realizujeme reklamní předměty a výstavní expozice. Zaměřujeme se na individuální řešení šité na míru dle potřeby a možností zákazníka. K výběru jsou skladové položky a také výroba na zakázku.

Kreativa

Kreativa

Zpracováváme grafiku od potisku propisky, reklamního textilu až po celkovou novou identitu zákazníka. Navrhneme logo, webové stránky, vizitky a další tiskoviny, firemní dárky, potisk aut atd.

Podporujeme

nadacni_fond_emil_sirka
emil_open
emilova_sportovniZS_sirka